Van régi fotója Kaszásdűlőről? Segítse Ön is az Óbudai Múzeum munkáját!
Az Óbudai Városfejlesztő Kft. egy Tér_Köz pályázat keretében (közösségi tervezéssel) megújítja Kaszásdűlő központi részét. A munkálatok mellett, az Óbudai Múzeum segítségével, egy szabadtéri tablókiállítást tervez, amelyen a terület múltjával, történetével ismerkedhetnek meg az érdeklődők.

Minél hitelesebben szeretnénk bemutatni a városrész mindennapjait, ezért keresünk olyan régi fotókat, amelyek Kaszásdűlő múltjáról szólnak (szanálások előtt, szanálások, lakótelepi építkezések, lakótelepi mindennapok) és esetlegesen a tablókon is szerepelhetnének.

Amennyiben valakit érdekel a projekt, és szeretné segíteni a munkánkat, kérjük, keresse Horváth Péter történész-muzeológus kollégánkat az alábbi elérhetőségeken: horvath.peter@obudaimuzeum.hu vagy +36 70 685 2168.

Reméljük, sok érdekes fénykép érkezik majd, amiket be tudunk majd mutatni a nagyközönségnek is! Köszönjük, ha önök is hozzájárulnak ahhoz, hogy minél gazdagabb, teljesebb legyen a kiállítás anyaga.